♥ Obecnie 18 890 win tylko dla Ciebie! ♥
Osobista rada!
Bezpieczne opakowanie!
Niezawodna wysyłka!

O nas

Nasz napęd

Gość w VINELLO

Lubimy pić wino. Czy to białe, czerwone czy różowe. Wino to pasja, smak, przyjemność. Wartości, które warto dostarczyć wprost do domu takich entuzjastów wina jak Ty, nieskomplikowanych i beztroskich. Z dużym wyborem win, alkoholi i delikatesów, chcielibyśmy zaoferować entuzjastycznym smakoszom, a także tym, którzy chcą się nimi stać, to co lubią. Lubimy spotykać się z podobnie myślącymi ludźmi, którzy chcą cieszyć się zarówno piciem, jak i jedzeniem, wyselekcjonowaną jakością w przystępnej cenie. Wybierz się z nami w podróż, podczas której poznasz ludzi, odwiedzisz kraje i poznasz smaki świata. Ziemia jest duża - tak samo jak nasz głód nowych doświadczeń.

Nasz sklep

VINELLO jest rodzinną, średniej wielkości firmą z siedzibą w Dreźnie. Specjalizując się w hurtowej i detalicznej sprzedaży wina i alkoholi wysokoprocentowych, zaopatrujemy klientów (prawie) na całym świecie. Na wszystkich kanałach, w najbardziej nowoczesny sposób.

Dodatkowo, dzięki sklepowi VINELLO.store na Bärensteiner Straße, oferujemy namacalny kontakt z naszymi partnerami i gośćmi. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, jak również gastronomii i innych przedsiębiorstw.

W skrócie: mamy wino.

W przeszłości zaopatrywaliśmy się jeszcze z własnej piwnicy. Stale rozwijaliśmy się i staliśmy się jednym z największych internetowych sprzedawców wina i alkoholi w Niemczech. Jest to dla nas nie tylko powód do dumy, ale także wielka odpowiedzialność wobec naszych klientów. Będziemy nadal oferować wysokiej jakości produkty, które zaspokoją Twoją radość. Wspólnie poszerzamy nasze bogate doświadczenie. Kropla po kropli.  

Regularnie odwiedzamy nasze partnerskie winnice i degustujemy najnowsze roczniki i trendy. Przynosimy ze sobą najlepsze wina. Duże doświadczenie w zakupie wina i osobiste relacje z winnicami pozwalają nam zaoferować Państwu uczciwe ceny i atrakcyjne rabaty ilościowe. Oprócz oferty win, zajmujemy się również alkoholami, winem musującym, szampanem, prosecco, cremant i cava. Wino dla każdego, wszystko inne też.

Nasz serwis

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy były przyjemne i łatwe, abyś mógł skupić się na tym, co ważne. Ta determinacja przekłada się na naszą obietnicę dla Ciebie o nieskomplikowanym i uczciwym procesie zakupu.

Nasza historia

2009 - Seks czy narkotyki?

To były mroczne czasy. Mało wina w Dreźnie, mało nadziei dla koneserów. Ale małżeństwo Katja i René Harnisch wyruszyło, by stawić czoła suchym gardłom w mieście. Przekształcenie hobby w zawód - ale które hobby? Ważąc opcje, zdecydowali się na wino - w końcu lubią pić. Zwłaszcza po narodzinach ich córki Grety - cudowne święto na rozpoczęcie biznesu internetowego. Tak więc w czerwcu 2009 roku, onlinewweinkeller.de rozpoczął działalność we własnych czterech ścianach. Dokładniej w swojej własnej piwnicy. Nie większy niż pokój, w którym prawdopodobnie jesteś w tej chwili. 5.000 butelek wina i alkoholi. Pierwsi klienci nie czekali długo: schronisko dla bezdomnych w Hamburgu, 6 butelek rumu. Początek historii sukcesu.

Wizja była już wtedy, tak jak i dzisiaj. Zadowolenie klienta jest najwyższym priorytetem. A klienci byli zadowoleni. Zarówno online jak i w sklepie na Königsbrücker Straße. Byli podekscytowani tym, co czeka ich w przyszłości.

2011 - Wina piwniczne wszystko dobrze i dobrze..

...ale konstrukcja handlu winem musiała się zmienić. Potrzebna była osobna, wszechogarniająca i niezależna platforma. Bez pośredników i tym podobnych. Prawdziwy omnichannel. Bez trudu udało się znaleźć odpowiednią nazwę. VINELLO.de - sygnał startowy dla jednego z największych w Niemczech internetowych sprzedawców wina, alkoholi wysokoprocentowych i jeszcze więcej radości. Twierdzenie "Wino dla każdego" jasno komunikuje, że nie jest to biznes elitarny czy snobistyczny. Sommelier swoje Château Leoville-Las-Cases 2ème Grand Cru Saint-Julien AOC 2009, laik swoją butelkę białego wina. Dla każdego jego własna butelka.

2016 - Trochę tu ciasno

Piwnica, sklep, wszystko pełne alkoholu. To, co w zasadzie nie brzmi tak źle, powoli stawało się problematyczne. Rosnące zapotrzebowanie powodowało dużą biurokrację, logistykę i brak miejsca. Nadszedł czas, aby opuścić gniazdo i dać VINELLO jego własny dom. Kwiecień 2016 r. ul. Bamberga po więcej huku. Duża przestrzeń do przechowywania ponad 6.700 różnych rodzajów win i alkoholi.

W sieci wszystko dobrze i dobrze. Ale ludzie potrzebują ludzi. Coś do dotykania, do pieszczenia, do smakowania. Miejsce, w którym nastawieni na przyjemność klienci galerii mogą się spotkać i wspólnie poleniuchować. Otwarty został VINELLO.store, sklep w Centrum Galerie Dresden. Zaprojektowany przez drezdeńskiego architekta Alexandra Poetzscha układ sklepu przypomina piwnicę na wino - powrót do korzeni. Tu spotkasz doświadczonych sommelierów i dużo butelek. Oczywiście nie klient, którego lubimy mieć przy sobie.

2017 - Wino i kiełbasa - Wizyta na stadionie

Od sezonu 2017/2018 Stadion DDV cieszy się "najpiękniejszym tarasem winnym w mieście" - Strefą VIP VINELLO Dynamo. Jako partner SG Dynamo Dresden zapewniamy kibicom i widzom pyszne ruchy, er wino. Unikalne w niemieckiej zawodowej piłce nożnej, można teraz zobaczyć SGD z winem zamiast piwa. Albo z jednym i drugim. Nie zapomnijcie jednak wesprzeć Dynama.

Dzięki salonowi win na stadionie, jako sponsor Gali Nadziei i Lodowej Bajki oraz poprzez współpracę z fundacjami i inicjatywami, VINELLO jest zawsze aktywne społecznie. Nasz handel winem widzi siebie jako coś więcej niż tylko sprzedawcę - jesteśmy ambasadorami dobrego smaku i radości życia. Wartości, którymi chętnie dzielimy się ze wszystkimi. Ty też? Jesteśmy otwarci na nowe rzeczy.

W GÓRĘ W GÓRĘ
W GÓRĘ