♥ Obecnie 18 890 win tylko dla Ciebie! ♥
Osobista rada!
Bezpieczne opakowanie!
Niezawodna wysyłka!

VINELLO.obiecaj

Nie tylko przynosimy, ale także przynosimy!

Jeśli chodzi o wino, chodzi o entuzjastów wina, smakoszy, koneserów, pijaków i koneserów.

Wino to przyjemność - dla ciebie, dla nas, dla wszystkich. Dlatego w Vinello dokładamy wszelkich starań, aby wszystko wokół Ciebie było beztroskie i przyjemne. Najważniejsze jest to, że masz wino w ręku i opierasz się na naszej obietnicy nieskomplikowanego, zrównoważonego i uczciwego procesu zakupu. Ciesz się, my dotrzymujemy obietnicy Vinello.

Nasza gwarancja korka

Wino kupione i smaki korka? Odeślij wino, zastąpimy je nowym. Wystarczy włożyć korek z powrotem do butelki i dać nam znać e-mailem na adres [email protected] lub formularz kontaktowy.  Odbierzemy wino i wyślemy ci nową butelkę.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Zapewniamy, że Twoja dostawa jest bezpieczna. Dostawy wychodzą z naszego magazynu w certyfikowanych skrzynkach PTZ. Uznane przez DHL i UPS butelki znajdują się w bezpiecznych rękach. Śledź ścieżkę przesyłki za pomocą kodu śledzenia. Zawsze na tropie dostawy. A jeśli pragnienie jest większe, jest dostawa wina UPS Express. Za szybkie butelki tuż pod drzwiami.

Ekspertyza dotycząca butelki - Ekspertyza eksperta ds.

wina

Każdy, kto wie, czego chce, już otrzymuje pomoc. Dla wszystkich innych, są nasi wewnętrzni eksperci, którzy pomogą Ci w poradach i działaniach. Zapytaj nas o naszą szeroką ofertę, Twoje życzenia, nasze wskazówki. Wiemy, jak rozwiązać każde zadanie. Ponieważ nasi sommelierzy nie tylko wiedzą, znają również plantatorów winorośli i winnice, aby zaprezentować Państwu wina pierwszej klasy i najnowsze trendy

.

Bio-top - certyfikat ekologiczny

Posiadamy certyfikat ekologiczny. Dlatego wiemy, skąd pochodzą nasze naturalne wina i sprawdzamy każdy szczegół. Inspektorzy organiczni nas sprawdzają. Wszystko dla nieskazitelnego wina ekologicznego - dla przyjemności.

Jak chcesz zapłacić? - Liczne metody płatności

wino na rachunek, PayPal, karta kredytowa, Amazon Płatności, płatności gotówką dla kolekcjonerów i kilka innych sposobów, aby zapłacić swobodnie i łatwo. Cokolwiek chcesz, to właśnie robimy. Dzięki maksymalnie 14 metodom płatności jesteśmy dopasowani do Ciebie.

Ładne środowisko pracy - Zrównoważone i ekologiczne zachowanie

Aby kwiaty rosły, ptaki ćwierkały i drzewa się zatrzymywały, jesteśmy zobowiązani do ochrony klimatu. Dzięki neutralnej dla klimatu żegludze i ekologicznej energii elektrycznej z Lichtblick przyczyniamy się do zrównoważonego procesu biznesowego.  Nawet nasze papiery biurowe, których i tak nie potrzebujemy, ponieważ wszystko działa przez komputer i internet, są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Zielony, tak, że natura pozostaje - a z nim winorośl.

Robimy wszystko dla Twojej przyjemności - czasami nie dostarczamy

Jesteśmy kupcami wina, ale sprzedaż nie jest priorytetem. Bo handlujemy z przyjemnością. Aby bezpiecznie dotarł, nie wysyłamy win wysokiej jakości, gdy panuje ekstremalne ciepło lub zimno. Ponieważ szkodzi to winu, a tym samym ukończonemu doświadczeniu picia. I to jest nasz najwyższy atut, który chętnie 

dostarczymy.

 W GÓRĘ W GÓRĘ
W GÓRĘ