Nagradzane wina Feinschmecker

2 Produkte

Der Feinschmecker ukazuje się od 1975 roku i obejmuje prawie całe spektrum przyjemności. Czy to restauracje, oliwa & ocet, wino czy podróże - Feinschmecker odkrywa, relacjonuje, ocenia, krytykuje. 

Dowiedz się więcej o Nagradzane wina Feinschmecker
Zamknij filtry
od do
 
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Stoan Bianco Alto Adige DOC 2020 - Cantina Tramin Stoan Bianco Alto Adige DOC 2020 - Cantina Tramin
Białe wino wytrawne Italy Trentino-Alto Adige (IT) Alto Adige /Südtirol DOC (IT)
70697-IT-WW-BL-001-16
0.75 l (187,97 Zł * / 1 l)
Wskazówka!
The Maker Verdejo Rueda DO 2021 - Pedro Escudero The Maker Verdejo Rueda DO 2021 - Pedro Escudero
Białe wino wytrawne Hiszpania Kastilien - León (ES) Rueda DO (ES)
70015-ES-WW-VE-002-18
0.75 l (92,91 Zł * / 1 l)

Wśród redaktorów są tak znane nazwiska jak Stuart Pigott, Eckart Witzigmann i Wolfram Siebeck. Z reguły Feinschmecker nie ocenia poszczególnych win, ale poddaje próbie całą winnicę, przy czym można zdobyć maksymalnie 5 Feinschmecker F. Dodatkowo jako rekomendacje wyróżniane są zwykle trzy szczególnie ciekawe wina. Ponadto Feinschmecker corocznie przyznaje nagrody za najlepszą kolekcję, debiutanta roku, winiarza roku itp.

Der Feinschmecker poleca

Der Feinschmecker donosi z hanzeatyckiego miasta Hamburg o jedzeniu, piciu i radości życia na podwyższonym poziomie. Jednym z koników hobbystycznych magazynu są liczne nagrody, które podkreślają różne aspekty niemieckiego i międzynarodowego świata wina. Winiarz Roku, Kolekcja Win Roku, najlepsze winnice - Der Feinschmecker znajduje swoich zwycięzców w każdej kategorii.

W przypadku nagród takich jak najlepsze winnice, magazyn stosuje system od 0 do 5 diamentów. Poszczególne wina są ogłaszane jako Best Buy i nie mają zróżnicowanych ocen. Dopiero w towarzyszącym opisie czytelnik Feinschmecker odkrywa niuanse degustowanych win. 

System oceny 

Feinschmecker prawie nie ocenia poszczególnych win, ale winnice, restauracje i winiarze są poddawane testom. Nagroda przyznawana przez magazyn branżowy dla winnic ma następującą strukturę: 

5 pastylek - Jeden z najlepszych producentów wina

4 pastylki - Wybitna jakość wina

3 pastylki - Bardzo dobra jakość wina

2 pastylki - Dobra do bardzo dobrej jakość wina

1 pastylka - Dobra jakość wina

½ pastylki - pół punktu

0 pastylek - Ocena zawieszona

W GÓRĘ W GÓRĘ
W GÓRĘ