♥ Obecnie 15 606 win tylko dla Ciebie! ♥
Osobista rada!
Bezpieczne opakowanie!
Niezawodna wysyłka!

Pakiety i zestawy win

(1.230)

Czy kochasz wino tak bardzo jak my i nie możesz mieć wystarczającej ilości butelek na półce? W takim razie nasze ekscytujące pakiety win są właśnie dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy są to pakiety o obniżonej wartości, ekscytujące pakiety tematyczne czy interesujące pakiety winiarzy - jest tu wiele różnorodności w korzystnej cenie.

Dowiedz się więcej o Pakiety i zestawy win
Zamknij filtry
od do
%💰  
🏆  
24 h 🚀  
Nie znaleziono żadnych wyników!
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
3er Vorteilspaket - Fragolino Rosso Frizzante - Bottega
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
3er Vorteils-Weinpaket - Fleur de d'Artagnan Blanc - Plaimont
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
3er Vorteils-Weinpaket - Sauvignon Blanc serigrafiert - Fortant de France
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
6er Vorteils-Weinpaket - Horgelus Blanc 2022 - Domaine Horgelus
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
3er Vorteils-Weinpaket - Vinho Verde - Casal Garcia
Wyprzedaż
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
3er Vorteils-Weinpaket - Tagtraum 2022 - Ellermann-Spiegel
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
3er Vorteilspaket - Fragolino Rosso - Terre del Sole
Wyprzedaż
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
6er Vorteils-Weinpaket - Fleur de d'Artagnan Blanc - Plaimont
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
3er Vorteils-Weinpaket - Sauvignon Blanc 2022 - Ellermann-Spiegel
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
6er Vorteilspaket - Fragolino Rosso Frizzante - Bottega
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
12er Vorteils-Weinpaket - Horgelus Blanc 2022 - Domaine Horgelus
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
6er Vorteils-Weinpaket - Vinho Verde - Casal Garcia
Wyprzedaż
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
6er Probierpaket - Rosso Nobile sinnliche Winterverführung von Les Grands Chais de France
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
3er Vorteils-Weinpaket - Glaube-Liebe-Hoffnung Riesling 2022 - Bergdolt-Reif & Nett
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
6er Vorteils-Weinpaket - MP Grauburgunder trocken 2022 - Markus Pfaffmann
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
bio bio
wegańskie wegańskie
3er Vorteilspaket - Roter Bio-Glühwein - Heißer Hirsch
Wyprzedaż
WSKAZÓWKA!
bio bio
wegańskie wegańskie
1 Od 49

Pakiet win VINELLO oferuje

Zaufaj swojemu gustowi i zamów ulubioną odmianę winogron w dużym opakowaniu. Od renomowanych winiarni po wiejskie regiony uprawy winorośli, wszystko wokół winogron. Aby uzyskać powtarzający się świąteczny nastrój, sięgnij po oferty charakterystyczne dla danego kraju. Pakiety win z regionalnymi czerwonymi winami, białymi winami lub różowymi specjałami z Hiszpanii, Francji, Włoch i Niemiec wniosą międzynarodową atmosferę do Twojego magazynu z winami. I niech to będzie tylko sąsiedni kraj. Odkryj również nasze najpopularniejsze wina, połączone w ofertę bestsellerową. Na każdą okazję, na każdą porę roku, na każdy smak - z VINELLO otrzymujesz świat win w poręcznym i niedrogim pakiecie. 

Długa droga - długi pakiet win

Jeśli chcesz więcej wina, ale chcesz wyjść ze swojej strefy komfortu i poznać coś nowego, jesteś w dobrych rękach z naszymi pakietami degustacji wina. W zależności od motywu przewodniego, otrzymają Państwo wybór najlepszych win wybranych przez naszych sommelierów. Idzie wycieczka na południe Francji, z pełnymi i owocowymi czerwonymi winami w bagażu. Albo wycieczka po Toskanii, z szlachetną odmianą win białych, czerwonych i różowych. Zapraszamy również do zapoznania się z winiarnią poprzez degustację pakietu zapoznawczego. Pakiety win z Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec i wiele innych. W ten sposób nie tylko poznajesz świat, ale i smakujesz go w tym samym czasie. Pij różnorodność ze wszystkich zakątków, z wszystkich odmian winorośli, z naszego pakietu degustacji wina. 

Pakiety degustacji win

Czy jesteś spontaniczny, żądny przygód i otwarty na próbowanie czegoś nowego? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o winie, doświadczyć nowych przyjemności i otrzymać smakowite przewodniki po bogactwie międzynarodowego i regionalnego świata wina? Wtedy nasze pakiety degustacji wina są właśnie dla Ciebie. Dzięki wykwintnym pakietom win, przygotowanym przez naszych doświadczonych sommelierów, możecie Państwo odkrywać świat w zaciszu własnego domu, na balkonie, w przytulnym fotelu. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz się na wycieczkę sam, czy zabierzesz na nią rodzinę i przyjaciół. Możesz być jednak pewien, że każdy pakiet degustacyjny wniesie do Twojego domu swój unikalny i niepowtarzalny charakter. A kto wie, może nawet odkryjesz zupełnie nową stronę siebie.

Twoja degustacja wina w domu - z pakietami degustacyjnymi VINELLO

Nasi sommelierzy są zawsze na tropie nowych trendów, ukrytych skarbów i uznanych klasyków i łączą je w pakiet degustacyjny dla wykwintnych win. Czasami są to godni przedstawiciele bogatej kulturowo i wspaniałej krajobrazowo Toskanii, którzy w barwnej różnorodności zapewniają odpowiedni akompaniament na każdą porę dnia. Albo światowa kompilacja świeżych interpretacji Rieslinga, który żyje rześkim i musującym życiem także poza granicami Niemiec. A jeśli Francja jest dla Ciebie zbyt duża, aby świętować smaczne czerwone wina ze wszystkich zakątków Wielkiego Narodu, znalazłeś opłacalny skrót w postaci pakietu czerwonych win z Francji. Pakiety win pod hasłem kraju, regionu, winnicy, odmiany winorośli przybliżą Cię kropla po kropli do Twojego ulubionego wina. Wybór jest duży i oferuje zarówno koneserom jak i początkującym przyjemny punkt wyjścia do nieznanych wcześniej nisz winiarskich. Nasze pakiety degustacyjne, również z ekskluzywnymi kieliszkami, są również idealne jako prezent dla każdego, kto interesuje się winem i nowymi doświadczeniami. I zawsze pamiętaj: przyjemność jest po to, by się nią dzielić.

Kupuj pakiety degustacji wina online w korzystnej cenie

Wybierz się w podróż z VINELLO i naszymi pakietami degustacyjnymi. Ponieważ nie ukrywamy przed Tobą naszych winiarskich odkryć, lecz przekazujemy Ci nasze skarby. Czy to wino czerwone, białe, musujące, różowe, z wiejskich obszarów Włoch, z bodeg w słonecznej Hiszpanii czy z wietrznych rzek Niemiec - wystarczy raz spróbować, by odkryć niespodziewane osobiste preferencje. Jednocześnie korzystacie Państwo z niskiej ceny, którą oferujemy jako prezent wprowadzający. Zamów swój pakiet degustacyjny online i daj nam znać, jak podobała Ci się Twoja wycieczka do świata wina. Zachęcamy również do kontaktu z nami w celu przekazania nam Państwa osobistych życzeń dotyczących nowych pakietów degustacji wina. Ponieważ wszyscy jesteśmy ciekawi nowych doświadczeń, nowych pomysłów, nowych przeżyć. Zamów tanie pakiety degustacji wina online i wyrusz w szeroki świat wina.

Co jest w torbie w pudełku? - Wino!

Kiedy próbujesz czegoś nowego, nie przejmujesz się uprzedzeniami. Wino Bag-in-Box. Dla niektórych nieco dziwaczne, ale koneserzy znają zalety torby w pudełku. Wysokiej jakości wina od dawna sprzedawane są w BiB. Płynne dobro będzie utrzymywać się przez kilka tygodni po otwarciu, ponieważ przez kran nie przechodzi powietrze. Oznacza to długotrwały wybór bez konieczności otwierania 3 lub więcej butelek w ciągu jednego wieczoru. Do tego lżejsze od butelek i łatwe do przechowywania, bo kwadratowe. A jeśli wielka torba w pudełku jest kiedykolwiek pusta, po prostu wyrzuć ją do kosza. Fani BiB wiedzą, że wino dobrze smakuje i jest praktyczne w torebce i pudełku. Na święta, uroczystości lub po prostu do domu. BiB przynoszą to. 

Zawrzyjcie związek małżeński - pakiet win w prezencie

Znajdź swoje opakowanie, zgodnie z własnym gustem. Pakiet win wytrawnych, słodkich, a nawet musujących. Nasza obfitość szlachetnych win przekona gusta, z podróżą dookoła świata. Zawiąż kokardę wokół opakowania wina i gotowy jest następny prezent na urodziny lub Boże Narodzenie. W Vinello.pl pomyśleliśmy o wszystkim i oferujemy Ci wszechstronne korzyści: Dużo wina, niska cena - wystarczy kupić, szybka dostawa, smaczna przyjemność. 

Zestaw do wina w opakowaniu

Od teraz zamawiaj swoje wino w pakiecie na VINELLO i korzystaj z korzystnych ofert pakietów win. Wino do szparagów, na lato lub po prostu do delektowania się. Spróbuj wybranych win z odległych krajów, nieznanych odmian winorośli lub egzotycznych winiarni. Szlachetny wybór wyśle Państwa podniebienie w podróż dookoła świata. A kiedy już znajdziesz swoje absolutnie ulubione wino, dlaczego nie kupić go od razu w dużym pakiecie z kieliszkami, abyś mógł od razu zacząć przygodę z winem. Tak, aby szeroki świat wina zawitał do Twojego domu i pozostał w nim na dłużej. W VINELLO, Twój pakiet wina wysyłkowej usługi dla specjalnych win.

O czym warto wiedzieć Pakiety win
Was ist ein Weinpaket?
Ein Weinpaket ist eine Zusammenstellung von verschiedenen Weinen. Die Pakete enthalten oft eine Auswahl von Weinen unterschiedlicher Sorten, Jahrgänge oder Regionen.
Welche Vorteile bietet ein Weinpaket?
Weinpakete bieten mehrere Vorteile. Erstens ermöglichen sie es Ihnen, eine breite Palette von Weinen zu probieren, ohne einzelne Flaschen kaufen zu müssen. Zweitens können Sie durch den Kauf eines Pakets häufig Geld sparen. Denn die Weine in einem Paket werden oft zu einem günstigeren Preis angeboten als einzeln. Zudem sind Weinpakete eine großartige Möglichkeit, neue Weine und Geschmacksrichtungen zu entdecken.
Wo kann ich Weinpakete kaufen?
Die Weinpakete werden in der Regel von einem Weinhändler, Weingut oder einem Online-Weinshop angeboten. Sie erhalten eine große Auswahl an Weinpaketen z.B. online bei VINELLO.
Sind Weinpakete eine gute Geschenkidee?
Ja, Weinpakete sind eine ausgezeichnete Geschenkidee für Weinliebhaber und Genießer. Sie bieten eine schöne Auswahl an Weinen, die den Empfänger auf eine geschmackliche Reise mitnehmen können. Weinpakete eignen sich für verschiedene Anlässe wie Geburtstage, Jubiläen, Weihnachten oder als Dankeschön.
Gibt es Altersbeschränkungen für den Kauf von Weinpaketen?
Ja, in den meisten Ländern gibt es Altersbeschränkungen für den Kauf von Wein und alkoholischen Getränken. In den meisten Fällen müssen Sie das gesetzliche Mindestalter erreicht haben, um Weinpakete kaufen zu können. Die Altersgrenzen variieren je nach Land und können zwischen 18 und 21 Jahren liegen. Stellen Sie sicher, dass Sie die geltenden Gesetze in Ihrer Region kennen, bevor Sie ein Weinpaket bestellen.
W GÓRĘ W GÓRĘ
W GÓRĘ