♥ Obecnie 15 606 win tylko dla Ciebie! ♥
Osobista rada!
Bezpieczne opakowanie!
Niezawodna wysyłka!
90
Punkte
Decanter
88
Punkte
Falstaff
90
Punkte
Wine Enthusiast
90
Punkte
Wine Spectator
Cytryna, Truskawka oraz Wanilia

Hampton Water - Gérard Bertrand

Wina różowe Francja Francja Languedoc-Roussillon (FR)

Rocznik

2022
Maksymalna ilość zamówienia została osiągnięta, ilość zamówienia jest automatycznie dostosowywana.
Minimalna ilość zamówienia nie została osiągnięta, ilość zamówienia jest automatycznie dostosowywana.
Die Staffelung ist ungültig und wird automatisch angepasst.
6
12
18
Hampton Water - Gérard Bertrand
Osobiste!
Osobiste!
Osobiste!
Jasne!
Osobiste!
Niezawodny!

Więcej informacji o Hampton Water - Gérard Bertrand

Wino Hampton Water, zrodzone z twórczego połączenia legendarnej gwiazdy rocka Jona Bon Jovi, jego syna Jessego i znanego winiarza Gerarda Bertranda, uosabia esencję pasji, kunsztu i odrobiny elegancji. To niezwykłe arcydzieło to znacznie więcej niż tylko napój - to podróż do świata zmysłów, hołd dla piękna życia i odzwierciedlenie harmonijnej współpracy dwóch niezwykłych talentów.

Więź między Jonem Bon Jovi i Gerardem Bertrandem wykracza poza zwykłe partnerstwo. Łączy ich wspólna wizja, nienasycone dążenie do tworzenia jakości i wyjątkowości. Samo wino, choć produkowane w skąpanych w słońcu winnicach południowej Francji, emanuje duchem Hamptons, ekskluzywnego miejsca na obrzeżach Nowego Jorku. Ten mariaż dwóch światów jest wyczuwalny w każdym łyku.

Historia kryjąca się za tym winem to opowieść o marzeniach, przygodzie i odkrywaniu. Dzięki urzekającym wizualizacjom opowiada o skąpanych w słońcu winnicach, w których winogrona rozwijają się w oddaniu terroir, o ludziach, którzy traktują każde winogrono z miłością i zaangażowaniem, oraz o drobiazgowym kunszcie uchwyconym w każdym kapslu butelki.

Szlachetny cuvée z winogron Grenache, Cinsault, Mourvèdre i Syrah uwodzi zmysły eleganckim bukietem świeżych czerwonych jagód, którym towarzyszą delikatne nuty kwiatowe. Każda kropla przywodzi na myśl letnie wieczory na plaży, ożywione rozmowy i serdeczny śmiech. Smak delikatnie rozwija się na podniebieniu, uwalniając symfonię smaków i kończąc się długotrwałym, orzeźwiającym finiszem.

Wino Hampton Water to nie tylko napój, to doświadczenie. Zaprasza do celebrowania chwil, tworzenia wspomnień i cieszenia się pełnią życia. Pasja Jona Bon Jovi i doświadczenie Gerarda Bertranda łączą się w harmonijną symfonię, która odbija się echem w sercu każdego łyku.

Każda butelka wina Hampton Water zawiera duszę dwóch światów, które łączą się w szczyt przyjemności. To oda do wolności, sztuki przyjemności i niezapomnianych chwil, które dzielimy. Zanurz się w świecie wina Hampton Water i daj się oczarować tej emocjonalnej podróży, która zaciera granice między muzyką, winem i sztuką życia.

Winifikacja Hampton Water przez Gérarda Bertranda

To zrównoważone różowe wino z Francji jest cuvéed z odmian winogron Cinsault, Grenache, Mourvèdre i Syrah. Po zbiorach winogrona są szybko przenoszone do tłoczni. Tutaj są sortowane i starannie miażdżone. Następnie następuje fermentacja w małym drewnie w kontrolowanych temperaturach. Po fermentacji eleganckie Hampton Water dojrzewa przez kilka miesięcy w beczkach z francuskiego dębu.

Zalecenia kulinarne dla Gérard Bertrand Hampton Water

To francuskie wino najlepiej smakuje bardzo dobrze schłodzone w temperaturze 5-7°C. Doskonale nadaje się jako wino towarzyszące zupie porowej, curry z rybą kokosowo-cytrynową lub tortilli porowej.

Hampton Water i zaangażowanie społeczne

W Hampton Water wierzą we współpracę z organizacjami, które podzielają te same wartości, aby wesprzeć społeczeństwo. Wspierane są różne projekty społeczne, takie jak Pink Agenda, która poświęcona jest walce z rakiem piersi i ma na celu uproszczenie życia osób cierpiących na tę chorobę.

Różowa Agenda
Z dumą wspieramy Pink Agenda w ich zaangażowaniu w zbieranie pieniędzy na badania nad rakiem piersi i opiekę nad chorymi. Od 2022 roku przekazaliśmy ponad 25 000 dolarów na poprawę życia osób cierpiących na raka piersi. Do tej pory Różowa Agenda zebrała prawie 6 milionów dolarów.

Z dumą wspieramy Różową Agendę w jej zaangażowaniu w zbieranie pieniędzy na badania nad rakiem piersi i opiekę nad chorymi. Od 2022 roku przekazaliśmy ponad 25 000 dolarów na poprawę życia osób cierpiących na raka piersi. Do tej pory Różowa Agenda zebrała prawie 6 milionów dolarów.

Twarde fakty

90
Punkte
Decanter
88
Punkte
Falstaff
90
Punkte
Wine Enthusiast
90
Punkte
Wine Spectator
Typ produktu:
Weintyp:
Wina różowe
Kolor wina:
rosé
Okazja i temat:
typowy wieczór , Gotowanie z przyjaciółmi , Walentynki
Country:
Francja
Obszar uprawy:
Languedoc-Roussillon (FR)
Rozszerzenie:
małe drewno
Szczegóły rozszerzenia:
francuski dąb , nowe drewniane
Quality Classification & Rating:
AOP Appellation d’Origine Protégée
Awards:
Tom Cannavan - 89 Punkte , Drinks Business Global Rosé Awards - 94 Punkte , Decanter - 90 Punkte , Falstaff - 88 Punkte , Wine Enthusiast - 90 Punkte , Wine Spectator - 90 Punkte
Aromat:
Cytryna , Wanilia , Truskawka
Tekstura / odczucie w ustach:
łatwa
Pogłos / Finał:
średni
Styl:
nowoczesny , młodość
Optimal serving temperature in °C:
5 - 7
Zalecenia dotyczące żywności:
Lekkie i jasne naczynia , Lekkie i obfite dania
Zalecenia dotyczące szkła:
Kieliszek do białego wina
Wielkość butelki w l:
0,75
Projektowanie i wyposażenie butelek:
Butelka Bordeaux , artystyczny
Typ zamknięcia:
Korek szklany
Okres przydatności do spożycia w latach od daty produkcji:
5
Alkohol w vol%:
13
Alergeny i składniki:
Zawiera siarczyny i dwutlenek siarki
Dystrybutor:
Gérard Bertrand - Rue de Narbonne Plage - 11100 Narbonne - Frankreich
Item.-nr:
70011-FR-RO-BL-0138-21.2
W GÓRĘ W GÓRĘ
W GÓRĘ